10 Ağustos 2017 #9115695

İzmir Doğalgaz Vatandaşı Dikkate Almıyor, Medeniyetsizliğe Mahkum Etti!

İzmirgaz'a çıkan kiracıdan sonra dairenin gazını açtırmak için başvurdum, tamı tamına 13 gün sonrasına randevu verdiler. İzmir Doğalgaz'daki ilgili tüm yetkili ve çalışana, bize bu durumu reva gördüğü ve yaşattığı için, yazın ortasında sıcak su olmadan, düş aldırmadan, mutfakta gaz olmadan ilkel koşullara mahkum ettiği için hakkımı helal etmiyorum.


Derhal durumun düzeltilmesini talep ediyorum. İnsan haklarına aykırı hareket ediyorlar, teknik servise 1 adam alınmasının maliyetini karşılayamıyorlar mı? Dünyanın parasını alırken iyiydi. Bağlatmadan 400 TL alırken pek acelecisiniz, işe gelince hizmet yok, öyle mi?

Ali 2.603 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi15 Ağustos 2017

    Sayın Abonemiz, Yazınızda da belirttiğiniz şikâyetiniz üzerine inceleme yapıldığında; 31.07.2017 tarihinde müşteri sözleşmesi işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz ve 03.08.2017 tarihine gaz açım randevusu aldığınız görülmektedir. Verilen tarihte Gaz Açma Muayene Personeli tarafından adresinize gelinmiş ancak tesisatınızda kaçak tespit edildiğinden gaz arzınız sağlanamamıştır. Devam eden süreçte, 15.06.2017 tarihine randevu alındığı görülmektedir. Ayrıca, şirketimiz her bir iş günü için ilk gaz açımı, periyodik kontrol ve ikinci gaz açımı gibi gaz açma programları yapmaktadır. İlçelere göre günlük randevu kotaları, belirlenen iş takip programı içerisinde kontrol edilmekte olup, gerektiğinde randevu kota artırımı sağlanmaktadır. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Musteri-Hizmetleri-Bilgi-Formu.html

  • Ali11 Ağustos 2017

    Şikayetimi tarafınıza ulaştıralı yine haftalar oluyor ve dönüş dahi yapılamıyor. Hangi konuda üstünlüğünüzün olduğunu öğrenebilir miyiz? Vatandaşı daha ne kadar insandışı görmeye devam edeceksiniz?

  • Ali11 Ağustos 2017

    İlanın yayınlanması günler alır mıydı? Eski kaliteyi sağlamanızı dört gözle bekliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön