31 Ocak
#11523085

İzmir Doğalgaz Sokağıma Doğal Gaz Verilmiyor...

Balçova eğitim Mahallesi ali rıza efendi sokakta oturmaktayım, yaklaşık 10 seneden beri Balçova'nı çoğu yeri doğalgaz kullanmasına rağmen benim sokağıma gaz hattı döşenmemektedir, bu şekilde Balçova'da yaklaşık 10 sokak vardır bir an önce sokağıma gaz hattı çekilmesini istiyorum.

Tc Tc 4.435 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tc31 Ocak

    10 senedir aynı cevabı veriyorsunuz ne zaman çalışma planı yapılacağını belirtirseniz sevinirim. Bu sıradan bir cevap olmuş.

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi31 Ocak

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu talebiniz ile ilgili belirttiğiniz adres üzerinden 789738 takip numarası ile talep kaydınız oluşturularak sisteme doğalgaz talebi olarak aktarılmıştır. Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır. Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Cozum-Merkezi-Bilgi-Formu.html

Ziyaretçi Yorumları