04 Aralık 2018
#11243217

İzmir Doğalgaz Müdürlüğü Boru Hattı Döşenmesi

08. 02. 2017'de İzmir Doğalgaz Müdürlüğü'ne elden (TGM dy/ 2017 _3621) referans numarasıyla bir dilekçe verdik. İlgili dilekçe de Ali Fuat Cebesoy Mah 9141/** sok. No. : **/** Karabağlar /İzmir adresindeki binamıza doğal gaz servis kutusu talep edilmiştir. Cevaben servis hattı imalat çalışmalar devam etmek dedir denilmiştir. Bahsi geçen sokak harici bütün sokaklara doğal gaz boru hattı döşenmiştir buna istinaden İzmir Doğalgaz Müdürlüğü'ne mail yoluyla da dilekçe gönderdik (Söz konusu talebiniz ile ilgili belirttiğiniz adres üzerinden 755647 takip numarası ile talep kaydınız oluşturularak sisteme doğal gaz talebi olarak aktarılmıştır) denilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamamıştır.


Yukarıda bahsi gecen sokak harici diğer sokaklara doğal gaz hattı döşenmiştir. Şimdi sorarım bu sokak bu mahallede değil midir bu kış aylarında mahallede yaşlı ve hasta insanlar, yeni doğan çocuklar vardır muhtarla da kaç kez görüş dük lakin bir sonuç alınamamış dır buna rağmen daha mahalle sakinleri olarak daha ne yapmalıyız?

Celal Celal 1.144 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi05 Aralık 2018

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu talebiniz ile ilgili belirttiğiniz adres üzerinden daha önce talep kaydınız oluşturularak sisteme doğalgaz talebi olarak aktarılmıştır. Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır. Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Cozum-Merkezi-Bilgi-Formu.html

Ziyaretçi Yorumları