28 Eylül 2018
#10960511

İzmir Doğalgaz Keyfi Altyapı Hizmeti!

Mahallemizde yapılandırılmaya başlanılan doğalgaz çalışmaları neticesinde Aydın Mahallesi 4**5 sokak sakinleri olarak 2018 Mayıs ayında imza toplayarak toplu altyapı talep dilekçelerimizi İzmir gaz yetkililerine elden teslim ettik ve çalışmaları takip etmeye başladık, imzalı talepler dışında gerek telefon gerek şahsen de İzmir Doğalgaz yetkililerinden sürekli bilgi alarak süreci takip ettik.


Geçtiğimiz günlerde Eylül ayı itibari ile sokağımızın başlangıç noktası olan Ali Akatlar İlk Öğretim Okulu altından doğalgaz çalışmalarının başladığını gördük ve sevindik ancak çalışmaların bir haftadan az bir sürede sokağın sadece 4 de birini kapsayacak şekilde anlam veremediğimiz bir durumla 48 numaralı hanede sonlandırıldığını gördük, mahalle sakinleri olarak gerek İzmir Doğalgaz gerek kaymakamlık gerekse belediye başkanlığı makamlarından bunun sebebini anlamak için hemen gerekli girişimlerde bulunduk ancak net bir bilgi alamadık ortaya çıkan durum itibari ile yapılan keyfi uygulamanın son bulması ve talep edilen altyapı çalışmasının kısa sürede tamamlanması adına gerekli girişimlerde bulunacağız.


Yunusemre mahallesinde yarısından fazlası kaymakamlık kömür yardımı alan hanelere talebi olmamasına rağmen giden altyapı neden bize verilmemektedir, bununla ilgi cevabı ya da eksik kalan çalışmanın tamamlanmasını İzmir Doğalgaz yetkililerinden talep ediyoruz talebimizin sonuna kadar arkasındayız taleplerimizin olumlu karşılanmaması sonucunda İzmir'de doğalgaz hizmetini vermeyi taahhüt etmiş olan şirketinizin hakkımızı vermemesine seyirci kalmayacağız, CİMER ve gerekli hukuki başvuruları en kısa zamanda gerçekleştireceğiz.

Selçuk Selçuk 735 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi28 Eylül 2018

    Sayın Müşterimiz, Yazınızda belirttiğiniz şikâyetiniz, 728308 takip numarası ile kayıt altına alınmış olup, ilgili birim ile paylaşılmıştır. Söz konusu değerlendirme sonuçlandığında tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Cozum-Merkezi-Bilgi-Formu.html

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler