23 Kasım 2017
#9816462

İzmir Doğalgaz Hizmetinden Faydalanmak İstiyoruz!

Karabağlar 5696 sokakta oturuyorum tüm semte verilen doğalgaz hizmeti bizim mahallemize verilmemekte, İzmir Doğalgaz'a dilekçe yazdım ama net bir cevap alamadım, mahalle sakinleri en kısa zamanda bu konuda çalışma yapılmasını bekliyor.

Selin Selin 1.333 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selin23 Kasım 2017

    Bölge ile ilgili çalışma planlandığında iletişime geçiceğinizi biliyorum ben aynı bölge içinde çok yakın yerlerde hizmet verip çalışmalara nasıl Cennetoğlu mahallesini dahil edemiyorsunuz ona anlam veremiyorum ve bu durumun hızlandırmasını istediğim için size ulaşmaya çalışıyorum burada yazan cevap benim için yeterli değil sırası gelince hizmete dahil olucağımızı bende biliyorum amacım bu kışı sıcak bir geçirmek.

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi23 Kasım 2017

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu talebinizi daha önce yazılı ve sözlü olarak ilettiğiniz görülmektedir. Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır. Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş Kurumsal İletişim Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link :http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Musteri-Hizmetleri-Bilgi-Formu/Bildirim-Sorgulama.html

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler