10 Şubat 2018
#10115951

İzmir Doğalgaz Halkapınar Şubesine Bir Buçuk Ay Önce Dilekçe Yazarak Bıraktım Halen Cevap Verilmedi

İzmir Doğalgaz yaklaşık bir buçuk ay önce gaz kaçağı olduğundan dolayı faturamın fazla gelmesi ile ilgili dilekçe yazarak Halkapınar şubesine bizzat giderek bıraktım. Bana 15 gün içerisinde gerekli araştırma yapılarak işlem yapılacağını bildirdiler ve size konu ile ilgili gerekli evraklar gönderilerek bilgilendirileceksiniz diye cevap verdiler. Aradan bir buçuk ay geçmesine rağmen hiçbir şekilde bilgilendirilmedim. Ayrıntı; şikayette bulunmadan yaklaşık 25 gün önce Sigma Mühendislik ile anlaşılarak doğalgaz hattı döşenerek açılımı servis ve İzmir Doğalgaz tarafından kontrol yapılarak açıldı. Aradan 25 gün geçtikten sonra eve doğalgaz faturası olarak 1386,67 TL geldi. İzmir Doğalgaz'ı arayarak durumu bildirdik. İzmir Doğalgaz'dan Flex borusunun kombiye yapılan bağlantısının tam sıkılmadığı için kaçak olduğu sonucu doğalgaz kesildi. Firma gelerek boruyu sıktı. İzmir Doğalgaz açtı. Fatura tutarından dolayı mağdurum.

Bilal Bilal 855 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bilal15 Şubat 2018

    Bana konu ile ilgili (dilekçe) araştırma yapıldığına dair her hangi bir belge gelmedi (elime ulaşmadı) kime teslim edilmiş. Hangi adrese gönderilmiş.

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi12 Şubat 2018

    Sayın Müşterimiz, Yazınızda belirttiğiniz şikayetiniz ile ilgili, 05.02.2018 tarihinde tarafınıza ‘2921’ sayılı dilekçe cevabı gönderilmiş olup, yapılan kontrollerde; adresinizde gerekli kaçak kontrollerinin yapıldığı tesisatınızda herhangi bir kaçak görülmediğinden gaz arzınızın sağlandığı görülmüştür. Söz konusu kaçağın gaz verme işlemi sonrasında yapılan kombi devreye alma işleminden kaynaklanabileceği düşünülmektedir. Kombi üretici firmasının araştırma yapabilmesi için kombinize ait servis devreye alma belgesinin tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Musteri-Hizmetleri-Bilgi-Formu.html

Ziyaretçi Yorumları