30 Ekim 2018
#11088236

İzmir Doğalgaz Haksız Bir Ceza!

Faturamda 72,31 TL'lik toplam bedelde 70,80 TL tutarında ceza görülmektedir, usulsüz kullanımdan dolayı.


Sayacın bağlı bulunduğu evi satın alımdan sonra eski ev sahibinden teslim aldığım tarihlerde kendileri tarafından gaz kapattırılmış, sayaç sizler tarafından kilitlenmiş ve hemen akabinde ben gaz açtırma başvurusunda bulunmuştum.


Dilerseniz evraklarımı inceledikten sonra tarihlerle birlikte de paylaşabilirim bu bilgiyi. Bu süre zarfında zaten evimiz kullanımda değildi, hatta 1 m3’ü bulmayan ilk ay tüketimimizden de anlaşılacağı üzere daha birkaç gün önce evimize tam olarak taşınmış, yaşamaya başlamış bulunmaktayız.


Tüm faturalarımda olduğu üzere firmanız faturası için de otomatik ödeme talimatım bulunmaktadır. Şu ana kadar hiçbir resmi ve özel kuruma olan borcum, haksız kullanımım bulunmamaktadır. Bu konularda titiz davranmama rağmen böyle bir borcun tarafıma yansıtılması son derece üzücüdür.

Erkan Erkan 1.499 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi31 Ekim 2018

    Sayın Müşterimiz, Yazınızda belirttiğiniz şikâyetiniz 745798 takip numarası ile kayıt altına alınarak ilgili birim ile paylaşılmıştır. Yapılan değerlendirme sonuçlandığında tarafınıza telefon ile bilgi verilecektir. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Cozum-Merkezi-Bilgi-Formu.html

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler