23 Ocak 2018
Yorum Yap
#10051927

İzmir Doğalgaz Gaz Talebi Başvurumuz Sonuçlanmıyor!

İzmir Doğalgaz Dağıtım Tic. Ve Taah. A.Ş. firmasına evime gaz arzı sağlamları için başvuruda bulundum. Evimin iç tesisatını İzmir Doğalgaz Dağıtım Tic. ve Taah.A.Ş. ile anlaşmalı Kayıtek Mühendislik firmasına yaptırdım, projelerim çizildi onaylandı, abonelik ücretlerim ödendi ve İzmir Doğalgaz Dağıtım firması tarafıma ' kazı ruhsatı talebi için başvuru yapılmış olup söz konusu izinlerin alınmasının ardından adresinizde en kısa sürede servis hattı imalatı yapılacaktır. ' bilgisini verdi.


Bende kazı izni işini hızlandırmak adına İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde bu iş ile ilgilenen birim ile görüştüm. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafıma 'sokağınıza 31 Mart 2018 tarihine kadar kazı izni verilmiştir dedi.


Kazı izni için ruhsat Numaram=108 olduğunu belirttiler. Anlaşılacağı üzere İzmirgaz firması bizi oyalamaktadır.

Burhan Burhan 3.956 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi29 Ocak 2018

    Sayın Müşterimiz, Yazınızda ifade ettiğiniz adresiniz ile ilgili inceleme yapıldığında; 03.01.2018 tarihinde binanızda abonelik işlemlerinin yapıldığı görülmektedir. Bu kapsamda servis kutusu imalatı yapılmamış ancak abone kabul edilmiş tüm adresler günlük olarak yapım programına alınarak program çerçevesinde imalat çalışmaları sürdürülmektedir. Bu anlayış içerisinde, bölgenizde servis hattı imalat çalışmalarımız devam etmekte olup, adresinizde en kısa sürede imalat yapılacaktır. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş Kurumsal İletişim Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr//Musteri-Hizmetleri-Bilgi-Formu.html

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler