İzmir Doğalgaz Doğalgaz Kutusu Binamıza Getirilmiyor!

Barış Barış15 Ocak 2019 15:06

Kasımpaşa Mah. İnkilap Cad. No.:124 Menemen İzmir adresinde oturmaktayım bulunduğumuz apartman en yakın doğal gaz by-pass hattına 200mt mesafede olmasına rağmen henüz doğalgaz kutusu binamıza getirilmiş değildir. Gerekli olan yasal girişimleri yapmamıza rağmen hiçbir sonuç almadık. Genel Müdürlüğü aradığımızda bizi çağrı merkezine ya da yüz yüze görüşmeye davet ediyorlar. Ne müşteri hizmetlerinde ne de yüz yüze görüşmede karşımızda muhatap bulmak zorlanıyoruz.

Yazdığımız dilekçelere de mücbir sebeplerden dolayı hizmet veremiyoruz diye cevap yazıyorlar. Bulunduğumuz adrese keşif dahi yapılmadan bu cevapları almak bizi üzmekte hemen binamızın arkasındaki sokakta komşularımızın bu hizmetten yararlanıyor. İzmir gazın ayrımcılık yaptığı düşüncesindeyiz. Talep ve imza topladık hizmetin bizim adresimize de gelmesi konusunda belgeleri elimizde mevcuttur. Bu konuda İzmir gazın gerekli işlemi en kısa sürede yapmasını istiyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

İzmir Doğalgaz Logo İzmir Doğalgaz 15 Ocak 2019 17:26

Sayın Müşterimiz, Söz konusu talebiniz ile ilgili belirttiğiniz adres üzerinden daha önce talep kaydınız oluşturularak sisteme doğalgaz talebi olarak aktarılmıştır. Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır. Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Cozum-Merkezi-Bilgi-Formu.html

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler