03 Ocak
#11394822

İzmir Doğalgaz Caddemizde Doğalgaz Hattı Yok!

Senelerdir bulunduğumuz bölgeye dogalgaz talebimiz olmasına rağmen İzmir Doğalgaz tarafından
herhangi bir çalışma yapılmamaktadır. Defalarca dilekçe verdik, her seferinde altyapı uygun değil, çevrede var olan inşaat ve yan tarafta bulunan mirap Opet (Tanıdıkları var sanırım işleri düşer diye engelliyor) akaryakıt istasyonu bahane edilerek plan kapsamına dahil edilmiyoruz. Ve bu nedenler bizzat İzmir Doğalgaz'ın bize sunduğu nedenlerdir. Bulunduğumuz bölge İzmir'in işlek caddelerinden biri olan karabağlara bağlı Eski İzmir caddesidir. Komple cadde üzerinde sadece 300-400 mt bir alanda doğalgaz bulunmaktadır. Sadece bizim bulunduğumuz binada 20 daire bulunmakta ve defalarca başvuru yapmış bulunmaktayız. 2 yaşında küçük çocuğum bulunmakta ve bütün kışı zorlukla geçirmekteyiz. Bir de belediyenin başlatmış olduğu bir pazar inşaatı bulunmakta binanın karşısında, bunu da bahane göstererek cadde üzerinde başka bir çalışma yapılamayacağı belirtiliyor. Geçen yaz aynı caddenin 200 mt yukarısından ve 200 mt aşağısından (yine bizim bulunduğumuz alanı atlayarak) doğalgaz kanalları döşendi. Çok mağduruz ne yapacağımız bilmiyoruz ve bize çözüm üretecek son alan siz varsınız. Lütfen yardımcı olun.

Abdurrahim Abdurrahim 1.487 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdurrahim15 Ocak

    4 yıldır çalışma yapamadınız, ne yapmamız gerekiyor bilmiyoruz. Altyapı uygun değil ise ne yapmamamız gerekiyor bari onu söyleyin!

  • Abdurrahim04 Ocak

    Zaten çalışma yapılacak mı yoksa yapılmayacak mı onu öğrenmeye çalışıyoruz. Çalışma olunca haber vermeye gerek yok biz görürüz bu durumu! Çalışma yapılmamasının net olarak nedenini öğrenmek istiyoruz. 4 yıldır neden gaz verilemiyor caddenin bir kısmına? Mirap Opet istasyonun size ne gibi bir etkisi olabilir ki gaz getirilmemesinin nedeni olarak gösterilmektedir?

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi03 Ocak

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu talebiniz ile ilgili belirttiğiniz adres üzerinden 776123 takip numarası ile talep kaydınız oluşturularak sisteme doğalgaz talebi olarak aktarılmıştır. Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Cozum-Merkezi-Bilgi-Formu.html

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler