30 Ekim 2018
#11089908

İzmir Doğalgaz Bağlantı Sorunu!

İzmir'in Ödemiş ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi Kurtuluş Caddesi'nde ikamet ediyorum. İki hafta öncesinde yeni aldığım daire'de bina doğalgaz tesisatı kusursuz bir şekilde olmasına, bina sakinlerinin hepsinin de bu konuda dilekçeye imza atmasına, sağ ve sol apartmanlarda doğal gazın kullanılmasına, rağmen İzmir şirketinin binanın önüne ana doğalgaz dağıtım kutusunu koymadığı dolayısıyla evde sıcak su kullanamıyoruz yemek yapamıyoruz duş alamıyoruz bütün apartman sakinleri olarak mağduriyetimizin çözülmesini istiyorum.

Celal Celal 645 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Celal30 Ekim 2018

    En kısa süre zarfında dediğiniz vakit 90 gün olarak sözlü "telefon" görüşmesi sırasında belirtildiği için buradan sizinle iletişime geçtim bu kısa süre zarfı olarak 90 gün'den bahsediliyor ise ben sizin bir üst merceğinize başvurmak zorunda kalacağım bilginize sunarım.

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi30 Ekim 2018

    Sayın Müşterimiz, Yazınızda ifade ettiğiniz adresiniz ile ilgili inceleme yapıldığında; 17.10.2018 tarihinde binanızda abonelik işlemlerinin yapıldığı tespit edilmiştir. Bu kapsamda servis kutusu imalatı yapılmamış ancak abone kabul edilmiş tüm adresler günlük olarak yapım programına alınarak, program çerçevesinde imalat çalışmaları sürdürülmektedir. Bu anlayış içerisinde, bölgenizde servis hattı imalat çalışmalarımız devam etmekte olup, adresinizde en kısa sürede imalat yapılacaktır. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Cozum-Merkezi-Bilgi-Formu.html

Ziyaretçi Yorumları