13 Aralık 2018
#11298966

İzmir Doğalgaz 2 Senedir Yok Ve Kimse Yardımcı Olmuyor!

Balçova Ahmet yatman sokakta 2 senedir doğalgaz bekleniyor, sokağın aşağı tarafında var yukarı tarafında yok klima ve soba bir yere kadar idare ediyor, en son yan binamız elektrik yüklenmesinden trafoları yandı, yangın çıktı sokakta.


Bu kadar uzun gelmemesinin sebebi ne bilmiyorum, 2 senedir bekleniyor. Arıyoruz değerlendirmede deniliyor. Bir sorun mu var, neden gelmiyor diye soruyoruz cevap yok. Sokakta çoğu ev yeni her şey döşeli ama sokakta yok. Dilekçeyi 3 4 ayda bir yenileyin diyorlar neden yenileniyor dilekçe.


En ücra köşe köy olsa anlayacağım ki artık oralarda bile var tabii ki kimse soğukta kalmamalı ama buna bir çözüm bulunmalı, en azından bu kadar uzun sürmemeli. Kimse hakkıyla yapamıyorum işini, neden bağlanmadığını öğrenmek istiyorum. İzmir gibi bir yerde böyle şeylerin yaşanmaması gerekli, kaç sene beklememiz gerekiyor daha?

Tuğçe Tuğçe 472 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tuğçe14 Aralık 2018

    6 -7 tane bina var aşağı tarafında doğalgaz var ama yukarı tarafında olması için beklememiz gerekiyor böyle saçmalık mi olur döşenecek de başvuru yapılacak da bize bağlanacak kaç sene daha bekleyeceğiz 2 senede gelemedimimi yatırım planınız müdürlerinize rica bulunan es dost çok güzel öne aldırıyor ama kendi bölgesini işiniz gücünüz bu olmuş doğru düzgün iş yapan kalmamış artık biz de biliyoruz doğalgaz talebi olarak alındığını elektrik başvurusu yapmadık zaten doğalgaz başvurusu yaptık böyle bir saçmalık yok

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi13 Aralık 2018

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu talebiniz ile ilgili belirttiğiniz adres üzerinden daha önce talep kayıtlarının oluşturularak sisteme doğalgaz talebi olarak aktarıldığı görülmektedir. Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır. Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 0 850 222 33 35 Faks : 0 232 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/tr/Cozum-Merkezi-Bilgi-Formu.html

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler