İzmir Doğalgaz Hattını Sokağımıza Getirmiyor...

Mehmet Ali K. |

Yıllardan beri yaptığımız başvurulara önümüzdeki sene yatırım programına alacağız diye cevaplar aldık. 85 daireli bir sitede oturuyoruz. Çevremizde müstakil evlerden de talepler var. Fakat hattımız bir türlü döşenmiyor. Enerji bakanına kadar yazdım, sorunu çözemedim. Dünya doğalgaz kullanımını bıraktıktan yeni enerji kaynaklarına geçtikten sonra hattımızın bağlanmasının hiçbir anlamı yok. Bakanlığın İzmirgaz'a neden başarısız olduğunu sorgulaması gerekirse yardımcı olması gerekiyor. Bu firma neden İzmir'e cevap veremiyor. Mecliste de konuşulmuştu. Teknolojik yetersizlik mi, eleman eksikliği mi bilmiyorum ama çevremde İzmir'in her ilçesinden İzmirgaz'dan hizmet bekleyen binlerce insan var. Sorunumuzun çözülmesini, bu konuya özellikle enerji bakanlığımızın ilgi göstermesini bekliyorum.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  17:17

  Sayın Müşterimiz,

  Talebinizi ifade ettiğiniz yazınız üzerine adresiniz incelendiğinde; daha önce toplu talep dilekçesi ile başvuru yapıldığı görülmekte olup, talebiniz ile ilgili 429202 takip numarası ile tekrar kayıt oluşturularak doğalgaz talebi olarak sisteme aktarılmıştır.

  Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır.

  Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

  İZMİR DOĞALGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü
  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html