İzmir Doğalgaz Caddenin Tamamına Yakınında Hat Olmasına Rağmen Binamın Önünde Yok.

Emrah G. |

Menderes'te Kemalpaşa Mahallesi, *** no.lu binada ikamet etmekteyim. Caddemizin çok büyük bir kısmına hat çekilmiş ve burada yaşayan insanlar gaz kullanmaya başlamışken biz de bu kışı doğalgazla geçirelim diyerek apartmanımıza kutu konulması için apartman
karar defterine gerekli imzaları alıp, abonelik başvurusunda bulunmaya gittiğimizde; binamızın önünde hat olmadığını öğrendik. Aynı caddenin 150 mt ilerisinde 82 no.lu binada hizmet varken, caddeye hat döşenmesi o noktada bırakılmış ve caddenin devamı bu hizmetten mahrum bırakılmış.

Menderes'in hala köy diye tabir edilebilecek bir çok mahallesinde hizmet olduğu halde, belediyenin, kaymakamlığın ve iş yerlerinin bulunduğu en işlek caddesinde ikamet edenleri hala elektriğe ya da sobaya mahkum etmenin anlaşılabilir tarafı yoktur. Hattın en kısa zamanda binamızı da kapsayacak şekilde uzatılmasını talep ediyoruz.

Etiketler :

Hat - Tesisat ve güvenliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  12:32

  Sayın Müşterimiz,

  Talebinizi ifade ettiğiniz yazınız üzerine sistemimizde gerekli kontroller yapıldığında; 11.10.2016 tarihinde Müşteri Hizmetleri Destek Birimine gelerek Müşteri Temsilcimiz ile görüşme yaptığınız, 445039 takip numarası ile talep kaydınızın oluşturularak sisteme doğalgaz talebi olarak aktarıldığı görülmektedir.

  Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır.

  Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  İZMİR DOĞALGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü

  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 0850 222 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html