İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde Denetim Yapılmıyor, Esnaf Yüksek Fiyat Uyguluyor!

Zafer Zafer25 Şubat 14:08

Ben şikayetten usandım ama belediye zabıtaları bildiklerinden şaşmıyorlar. Bu nedenledir ki ‘belediyeler partilerin arka bahçeleridir’ deyimi sanırım toplum tarafından ciddi ciddi kabul görüyor. Ben de inanmaya başladım bir torpille belediyede e gir ve emekli ol çık, maaşı da düşünme bizler nasıl olsa ödüyoruz.

Bu defa ki konum yine egekent 2 Pazar yeri ve yine odalarında elektrikle ısınan gelsin çaylar gitsin kahvelerle akşam eden odalarından çıkmayan zabıta memurları. Kardeşim oradaki esnafın neredeyse tamamı yanıltıcı. Zabıtalar da görev yapmayınca, denetim yapmayınca, hoş yapmaya kalksalar da ürünlere ve etiketlere bakmak yerine birbirleriyle sohbet ederek bacaklar açılsın yürüyelim de düşüncesiyle hareket ettikleri için esnaf da milleti mağdur ediyor.

Pazar yerinde ki etiketler denetlenmiyor. Etiket koymayan esnafta tutturabildiğine fiyat uygulamaya devam ediyor. Bunun çözümü ise sizlersiniz yani belediye. Sorunu çözmek için gazetelere veya TV haberlerine çıkmak mı gerekiyor sizce? Lütfen ilgili kişiler için gerekenin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler