13 Nisan 2013 #1740379

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzsu Tek Sayaç Problemi!

Tek sayaç adil bir uygulama değil. Komşular arası husumet doğruyor. Belediye asli görevi olan sayaç okuma işini neden apartman yöneticisinin üstüne yüklüyor. İzmir Büyük Şehir Belediyesi hem sayaçları okumayacak hemde her sayaç için ayrı ayrı sayaç okuma bedelini ekleyecek. Bizce ne kadar adil. Belli bir tondan sonra katsayılar artıyor neden bu adaletsizliğe izin veriyorlar. Ben daha önce 18-19 tl öderken şimdi 25-26 tl ödüyorum. Bir an önce çözüm istiyoruz.

Ali 213 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Nisan 2013

    hala herhangi bir cevap vermiyor belediye. meclisimizin aldığı bir karar deyip geçiştiriyor. apartmanımızı ve bu gibi apartmanları umursamıyor ama burada yaşayanların artık bundan bıktığını ve seçimin yaklaştığını unutuyor.

  • Ali13 Nisan 2013

    izsunun tek sayaç uygulamasından şikayetçiyiz. İZMİR ili MENEMEN ilçesinde 36 DAİRELİK BİR SİTEDE OTURUYORUZ. site sakinlerinin tümünün ödeme yapmaması sonucu yönetici parayı toplayamadığından ana sayaçtan suyun kesileceği söyleniyor burada ödeme yapmayan abonenin suyunun kesilmesi gerekirken bu uygulama kesinlikle adil değil. Komşular Arasında Huzursuzluklar Meydana Geliyor Ödeme Yapmayan Daire panoda ilan edilince o kişiye karşı ciddi saldırılar meydana geliyor. Ayrıca herhangi bir şekilde ödemelerimizi ispat edemiyoruz resmi olarak İz-Sudan Gelen adımıza gelen bir fatura olmadığından herhangi bir şekilde bunu ispat edemiyoruz. Yöneticinin de tek tek gezip para toplaması da ayrıca çok yanlış

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön