18 Ekim 2016 #6708583

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzsu Suyumuzu Bağlamıyor

Daha önceki süreçler olmakla birlikte yaklaşık 20 gün önce İzsu'ya şu aboneliği için başvurduk fakat hala suyumuz bağlanmadı. Telefonla aradığımda İzsu'da kimseye ulaşamıyoruz. Takriben 1 hafta önce 50. Aramadan sonra zar-zor ulaştım onda da bir yere aktaracaklarını söylediler fakat 15 dakika müzik dinletip kapattılar. Şehrin göbeğinde insanlık dışı şartlarda yaşıyoruz. Eşim hamile Üst katımızda çocuklu bir aile var ve sağlık problemleri yaşıyoruz ve daha ciddi sıkıntılar yaşayacağımıza dair ciddi korkular içerisindeyiz ve eğer durum öyle olursa bunun yegane müsebbibi İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZSU olacaktır. Psikolojimiz feci halde yıpranmış durumda sorunumuzun çözülmesi için illa belediye önünde kendimizi mi yakmamız gerekiyor? 2016 yılında hala çağ dışı uygulamalara maruz bırakılıyoruz yazık günah paramızla alacağımız hizmet için resmen sürünüyoruz.

Ali 749 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Ekim 2016

    Eşine dostuna gelince 1 günde tamamlanan işlem 1 ayda tamamlanamadı. Işlerine gelince yoğunluk var. Belediye binasında gereksiz onlarca personel var izsuda yok mükemmel belediyecilik bravo. Umarım ölülerinizi yıkayacak su bulamazlar.

  • Ali18 Ekim 2016

    BİMER'e gerekli başvuru yapıldı. Artık iyice yıprandık kafayı yemek üzereyiz pislikten bir sürü hastalık oluştu apartmanda. Yeter artık çözün şu problemi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön