sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İzmir Büyükşehir Belediyesi İlgisiz Kaldı!

Nejla Nejla1 yıl önce

Alaybey metro istasyonun arkasında çocuk yuvasının hemen arkasında küçük bir basket sahası var, her akşam sahipleri olan 10 15 köpek getirilip hayvanlar çiftleştirilip çocuklarımıza kötü görüntüler yaşatılıyor. 18.01.2019 akşamı saat 21.30 civarında yine bu manzaralar vardı. Büyükşehir Hemşehri İletişim merkezini aradım fakat polise haber verin dediler Karşıyaka polis karakolu önündeki polislere.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nejla 1 yıl önce

Çözüme ulaşmadı ve hiç memnun değilim. Aynı sorun devam ediyor. Basket sahasındaki hipli kopeklerin sorunu dun akşam yine aynı alanda aynı çirkin manzaralae vardı çocukların oyun alanı değil saha içerisinde sahipli kopeklerin çiftleşme alanı olmuş acil çözüm olmaz ise CİMER e kadar yaxòcam

profile-icon Nejla 1 yıl önce

İzmir büyükşehir belediyesine Alaybey tren istasyon arkasındaki pasket sahasındaki sahipli kopeklerin rezaleti ve mahalle sakinlerinin rahatsızlığını brlirttim hiçbir sonuç alamadım sonuç tarafıma iletilmedi bir de bana şimdi sonuçla ilgili değerlendirme gonder misiniz ne değerlendirmesi Allah aşkına ne sonuca vardı. Bana o konu ile ilgili neler yapıldı bilgi verilmesini ivedilikle istiyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler