25 Ekim 2013

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eshot Yetersiz Hizmet Veriyor!

Bir yıldır bu şehirde yaşıyorum. Sabah akşam aynı otobüsler. Hiçbir zaman saatinde gelmiyor. Gelen otobüslerde yolcular şoförün tepesine binecek neredeyse her gün alışık olmadığımız kavgalar, kapılara sıkışmalar. Acaba kapı arasında sıkışan birine bir şey olsa sorumlu şoför mü sıkışan kişi mi? Yoksa bu sisteme çözüm bulamayan sorumlular mı olacak? Halbuki sefer sayıları arttırılarak basit bir çözümü var.


Diğer hatlara bakıyorum. Neredeyse ayakta yolcu yok. Buca tarafına çalışan tüm otobüsler Tavuk istifi gibi üst üste. Neden hizmet alamıyoruz? Yoksa Buca ilçenin cezası mı var? Benim her gün neden 3 saatim otobüsün içinde yolda geçiyor?


Şikayetimi Eshot genel müd. ilettim. Sonuç yok. Yardımınızı rica ediyorum.

Ali 219 Okunma

Cevaplar

  • Ali01 Kasım 2013

    Öncelikle Şikayet var.com yönetici ve çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler Değerlendirmeye gelince değişen bir şey yok bu şikayetleri belediyenin önemsediğini düşünmüyorum umurlarında bile değil sanki kasıtlı olarak otobüsler daha az daha geç geliyor.

  • Ali30 Ekim 2013

    Şikayet galiba çözüm olmuyor çünkü değişen bir şey yok ben bir vatandaş olarak toplu taşıma kullanmak zorunda kalıyorum belediye reklamlarında buna teşvik ediyor doğru olan bu çünkü yollar bu trafiği kaldırmıyor ancak güzergahlara giden hatlar belirlenirken eshot görevlileri tespit için en az bir hafta bu hatlarda araçlarla gidip gelerek durum hakkında bilgi sahibi olup yoğunluğun olduğu saatlerde daha fazla araç çıkartabilir ben bir örnek vermek istiyorum genel olarak sabah 07:15 08:00 saatleri ile 17:00 ile18:00 saatleri arasında hat numarası 986 bu hat bu saatlerde peşpeşe 8veya 9 adet ay duraktan geçerken ayakta yolcu dahi olmazken 970 bu saatler arasında en fazla 2 adet geçmekte ama ful dolu şoför durağın ya ilerisinde ya gersinde durup yolcu indiriyor yolcu alamıyor alsa dahi insanlar üst üste ben utanıyorum daha ne söyleyebilirim acaba eshot genel müdürlüğünü başka yerleremi şikayet edelim derdimize nereden çare bulabiliriz bilen varsa yardımcı olsun Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön