11 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10770469

İzmir Büyükşehir Belediyesi Begos 3. Bölge Kaldırım Ve Yol İhlali!

Begos 3.bölgeye çıkış yolunda Adatepe villalarının hemen bir altında yeni biten bir inşaat var. Geçen sene yeni yapılan belediye kaldırımını yıktı, kaldırım mesafesini bahçesine aldı. Buna nasıl onay alabildiğine gördüğüm ilk andan itibaren şaşkınım. Biz bu insanlar ve buna onay verenler yüzünden ülke olarak bu haldeyiz! Şimdi işin sonunda bir yıl geçti. Sorumlu kişi tüm bütünlüğü bozdu. Ve evin bulunduğu yer ara sokaktan araçların bazen tır veya kamyonların o yola çıkış noktası. Ev o kadar yola taşmış durumda ki kaldırımı geçtim yola çıkan araçların görüş mesafesini kapatıyor. Geçtiğimiz aylarda yola fırlayan tır ciddi bir kazaya sebep olacaktı.


Bunun dışında sorumlu kişi kendi malzemelerinden bir de evinin önüne kaldırım yaptırdı. Akıl alacak gibi değil gerçekten. Ve son üç haftadır da artık direk şeritte duran inşaat kumları var. Hangi birine katlanalım gerçekten bilemiyorum. Eğer bu yazım üzerine dikkate konuyu dikkate alırsanız, yetkililer o yolu mümkünse yoğun saatte denetlesin lütfen. İşe gidiş saatinde o yol servislerin kullandığı yoldur. Tam dik rampada bu ev yüzünden iki şeritli çıkış yolu tek şeride düşmektedir.


Hiçbir şey için geç kalınmış olmadığını ben bu şikayeti bir yıl sonra yazarak göstermek istiyorum. Yardımınızı rica ediyorum. Ve bu konuya onay verenlerin daha bu bölge için ellerinden geçen işleri de lütfen gözden geçiriniz. Yapan kadar yaptırmasına izin verenler de suçlu sadece ev sahibine ceza uygulamak çözüm değil diye düşünüyorum.

Evren Evren 1.690 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler