05 Aralık 2013

İzmir Balçova Belediyesi Evimizin Bitişiğine Düğün Salonu Yapılıyor!

Evimizin bitişiğine düğün salonu yapılmaya başlandı. Çitler çekildi, ağaçlandırması yapıldı. Evimizin sınırına yapılan bu düğün salonunu kesinlikle istemiyoruz. Gelip kontrol etmenizi ve yaza hızla yetiştirilmeye çalışılan düğün salonu yapımını durdurmanızı rica ederim. Evimizin sınırına 100 m uzaklıkla olan Kumrucu Şevki düğün salonuna ek yapılan yer evimizin sınırıdır.

Bu düğün salonunun yapılmasına kesinlikle istemiyoruz. Bize geri dönüş yapılana kadar ve düğün salonu yapımı durana kadar size düzenli olarak mail atacağım ve haklarımı arayacağım, şikayetimi ulaşabileceğim her yere ileteceğim. Bilginize. Muhtar sokak Balçova, İzmir. 0 535 706**.

Mehtap 743 Okunma

Cevaplar

  • Mehtap28 Mart 2014

    Düğün salonu yapımı baharın gelmesiyle son 1 haftada hızlandırıldı.Üstelik mutfak bölümünü evimizin tarafında ailem neden bize bu kadar bitişik diye sorulduğunda arsayı senelik icarla kiralayan kişi ben senede buraya bilmem ne kadar kira ödüyorum, evimize ekmek götürmeyelim mi diye cevap vermiş.Yapılan yeri gelip gördünüz mü ? Buranın düğün salonu için ruhsatı var mı ? Eğer ruhsat verildiyse, veren kişiyi bu yaz evimize davet ediyorum ama sadece 1 gün değil tüm sezon bizimle yaşasın ama ailesiyle tabii.Siz bu ne demek biliyor musunuz ? saat: 24:00 te düğün biter müzik sesi kesilir. Saat 01:00 e kadar düğün dağılır, ortalık toparlanır ve ortama saat:03:00 e 04:00 e kadar mutfakta bulaşıklar yıkanır.Nereden mi biliyorum çünkü 200 metre ilerimizde 1 düğün salonu daha var.Biz İnciraltı nda yaz kış oturuyoruz, bizim evimiz ve bizim mahallemiz. Ben İnciraltı nda doğdum.Sezonluk gelip kira ödüyorum diye yeri işgal eden , nispet yapar gibi gözümüze batıra batıra burnumuzun dibine kadar yapılan bu işletmeyi istemiyoruz. Sezonluk gelen turistlerimiz kaymağını biz yerliler eziyetini çekmeyelim.Siz gelip görme zahmetinde bulunmuyorsanız ben size resimlerini göndereyim.Bizi anlayın yada anlamaya çalışın.Bu arsaya düğün salonu yapılamaz !!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön