İzlenzi.com'un Tüketiciyi Aldatması.

Okur B. |

Film izlemek amacıyla herhangi bir siteye girip ilgili ekranın yönlendirmesiyle İzlenzi.com sitesine girdim. Ekranda film izlemek için şifre gönderileceği yazılarak telefon numarası istendi. Ben de numaramı yazdım, ekranda ve gelen mesajda herhangi bir bilgi yazılmadığı halde Türk Telekom hattıma 56 TL yansıtıldı. Tüketiciyi bilgilendirmeden yapılan işlem aldatıcı niteliktedir. Beni bilgilendirmeyen İzlenzi.com ve gerekli uyarıyı yapmayan Türk Telekom hakkında mağduriyetimin giderilmemesi halinde suç duyurusunda bulunacağım. Aradığım müşteri hizmetleri inatla bilgilendirme olduğunu söyleyerek beni suçladı üstelik.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okur B.
  29 Ağustos
  23:52

  Yani onay istemeden.

 • 29 Ağustos
  12:06

  izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen sms metni içerisindeki şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir.

  izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya destek@digi724.com adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.