12 Ekim 2016

İzlenzi.com Düpedüz Mağdur Edildim

Film izlemek için girildiğinde ücretli abonelikten hiç söz edilmeden telefon numarası istenip şifre mesajı gönderilerek onay sağlandıktan sonra ücret bildiriliyor ve iptal için numara bilgisi gönderiliyor ancak İzlenzi.com iptal kod (numara) dışında yazdığınız bütün iptaller hatalı mesajıyla karşılaşıyor. Bu mesaja ise dönüş yapılmadı. Aradığımda iptalin gerçekleşmediği bilgisi verildi.


Müşteri hizmetlerinde görüştüğüm bayan açılışta bilgi verildiğini belirtse de bu düpedüz mağduriyet işlem akışına göre onaya kadar bir şey öğrenmeniz mümkün değil. Hiç bilgi vermeden ücretli aboneliğe geçiş ve aylık 56 TL gibi saçma bir ücret istenmesi tam bir skandal karşındakini saf yerine koymak o kadar. Bu bir tür usulsüzlük ve savcılığa bildirilmesi gerekiyor.

Hüseyin 530 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin13 Ekim 2016

    İşlemle ilgili aynı gün çağrı merkeziyle görüştüğümde iptali ve iadeyi yapacağını söylemişti dün 7979 dan iade mesajı geldi. Beklemedeyim. Şikayet ile ilgilenildiği ve kısa sürede yayına geçildiği için "şikayetvar" sitesine teşekkür ederim.

  • İzlenzi.com Temsilcisi12 Ekim 2016

    izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir. izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön