Elif K. Teşekkür Mesajı

Müşteri temsilcisi Fatih bey bu durumla ilgili çok yardımcı oldu ve bugün para hesabıma yattı. İlgi ve alakanız için teşekkürler.

İzlenzi.com Yanıltıcı ve Eksik Bilgi İle Haksız Kazanç Elde Ediyorlar.

Elif K. |

06/03/2016 tarihinde internette video ararken İzlenzi.com diye bir yer çıktı. Tek seferlik şifre alınması gerektiği yazıyordu. Cep telefonumun numarasını girerek şifre aldım ve o anda 49 TL paranın tahsil edildiği mesajı geldi, resmen beynimden kaynar sular döküldü çünkü o sayfada şifre almak için SMS atınca üye olunup ücret kesildiğine dair hiçbir bilgi yer almamakta. Haksız yere kesilen bu paranın tarafıma iadesini istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Etiketler :

Ücret İade Habersiz Üyelik ve Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif K.
  08 Mart
  12:33

  Müşteri temsilcisi Fatih bey bu durumla ilgili çok yardımcı oldu ve bugün para hesabıma yattı. İlgi ve alakanız için teşekkürler.

 • 07 Mart
  14:20

  izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen sms metni içerisindeki fiyat bilgisi ve şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir.

  izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya destek@digi724.com adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.