İzlenzi.com Uyarı Yapmadan Ücret Kesiliyor!

Bülent Y. |

İzlenzi.com isimli siteye girdim, bir film izlemek istedim sonra cep numaramı istedi, onu da yazdım. Daha sonra onaylıyor musunuz diye seçenek geldi, evet dedim. Ardından fatura cep telefonu faturanıza yansıyacaktır diye uyarı geldi. Halbuki bu uyarı onaydan önce yapılmalı idi. Bu şekilde yapılan şeyin kesinlikle etik olmadığını düşünüyorum. İnsanlar resmen mağdur duruma düşürülüyor. Onay geldi ama bir baktım sadece filmin fragmanını izleyebiliyorum. İkinci bir defa şok oldum ve artık pes yani dedim.
İzlenzi.com sitesinden şikayetçiyim, hakkımı sonuna kadar arayacağım ve Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim.

Etiketler :

Ücret İade Habersiz Üyelik ve Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent Y.
  24 Ağustos
  10:50

  En kısa sürede sorunumu çözen şikayetver.com a sonsuz teşekkürler ediyorum.

 • 22 Ağustos
  10:22

  izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir.

  izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya destek@digi724.com adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.