İzlenzi.com Mağdur Ediyor.

Doğukan H. |

Vodafone hattımdan benim onayım olmadan İzlenzi.com sitesi 56 TL'lik kesinti yapmış kendilerine zar zor ulaştım onaylamışsınız diyorlar 2 aşamalı bir üyelik sistemleri varmış ilk önce sitelerinden üye başvurusu yapılıyormuş daha sonra cep telefonuma gönderdikleri şifreyi sitelerine girmem gerekiyormuş bana bir şifre gönderimi olmadığını benimde buna onay vermediğimi ilettim yapmışsınızdır ya da başkası sizin telefonunuzdan yapmıştır dediler. Israrla yapmadığımı ilettim yasal yollara başvurun dediler kestirip attılar BİMER yani başbakanlığa şikayet ettim. Yarın BTK'ya ve emniyete ve savcılığa gidip başvuruda bulunacağım. İşin garip tarafı Vodafone gibi bir firmanın nasıl bu kadar büyük açık verebiliyor olması. En başında mobil ödeme hizmeti nasıl nasıl benim onayım olmadan açılıyor.

Etiketler :

Habersiz Üyelik ve Yenileme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğukan H.
  24 Ağustos
  14:22

  İzlenzi.com tarafından arandım ücret iadesini 10 iş günü içerisinde yapacaklarını ilettiler

 • 24 Ağustos
  14:16

  izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir.

  izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya destek@digi724.com adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.