İzlenzi.com Iptal Edilen Üyelikten Ücret Alındı.

Erdal M. |

Eşimin telefonuna gelen üyelik mesajını takiben eşim gerekli işlemleri yaparak üye oluyor. Tabi gelen mesajda üyelik ücretine yönelik hiçbir şey yok. Yani bedava gibi görünüyor, üye oluyorsun, hop "hattınızdan 56 TL ücret tahsil edilmiştir" mesajı geliyor. Eşim anında iptal mesajı yazıyor. Gelen cevapta "üyeliğiniz iptal edilmiştir" yazıyor ama hiç kullanılmayan abonelikten 56 TL alıyorlar. Kullanılmayan hizmetin bedelini almak ne kadar yasal? Haksız şekilde alınan bu ücretin iadesini istiyoruz.

Etiketler :

Üyelik Çıkış/ İptal Ücret / Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal M.
  29 Temmuz
  17:44

  Alınmayan hizmetten niye para alıyorsunuz. Üyelik 5 dk içinde iptal edilmiş. Haram olsun. Bir tarafınızdan çıkar inşallah.

 • 25 Temmuz
  10:40

  izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen sms metni içerisindeki fiyat bilgisi ve şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir.

  izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya destek@digi724.com adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.