İzlenzi.com İnternet Üzerinden Mağduriyet.

İsmail Y. |

İnternette gezerken ücretsiz filim izle sitesine gelmiş iken bahsedilen bu site karşınıza reklam gibi geliyor ve filmi daha net izlenmesi için bir sefere dahil cep telefonu numarası istiyor ve girdiğiniz size bir şifre geliyor ama hiçbir üyelik rakamından bahsetmiyor, siz ekrana girince sizi abone edip 49 TL hemen faturanızdan alıyorlar ve aynı dakika olayı anlayıp hemen iptal ettirdim ama 49 TL'yi almaktan başka bir şey yapılmayacağını söylediler.

Bu resmen, küçük görünmez yazılarla insanların dalgınlığından yararlanan firma. Bunlara birilerinin engel olmasını rica ediyorum ve alınan haksız paranın tarafıma iade yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Ücret İade Habersiz Üyelik ve Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Y.
  31 Aralık
  20:54

  10 gu içinde paramı hesabıma iade edıcekleini söylediler bugün 10 günü bakalım hayırlısı iade etmeye nıyetlerı var mı yok mu gorucez

 • İsmail Y.
  25 Aralık
  11:53

  49 TL uyelık ucretı alıyoruz diye onay mesajı almıyorsunuz ama?

 • 22 Aralık
  16:00

  izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen sms metni içerisindeki fiyat bilgisi ve şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir.

  izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya destek@digi724.com adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.