13 Ekim 2016

İzlenzi.com Herhangi Bir Üyelikte Bulunmadığım Halde Bulunduğum İddia Edildi ve Ücret Kesildi!

Telefon faturama yansıyan 56 TL'lik miktarın detayını istediğimde İzlenzi.com adına kesildiğini görüp firma ile iletişime geçtiğimde telefonum üzerinden şifre onaylı kayıt gerçekleştirdiğimi belirttiler. Ancak böylesi bir üyeliği ben gerçekleştirmedim ve telefonum parmak izi ile açıldığından başka bir kişinin gerçekleştirme olasılığı da bulunmamakta. Fakat kendi açıklamalarına göre ben üye oldum şeklinde göründüğünden yapabilecekleri ve benim de yapabileceğim bir şey yokmuş. Ancak kontrol ettiklerinde üyelik paketimi kullanmadığımı da görüyorlar ve üye olacaksam bir şeye doğal olarak bu hakkı kullanmam da gerekir. Gerçekçi olmayan ve öyle imiş şeklinde gösterildiğini düşündüğüm bir uygulama söz konusu olup, kullanmadığım bu paketin faturama yansımasını istemiyorum, iadesini talep ediyorum.

Neslihan 536 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan'ın Teşekkür Mesajı20 Ekim 2016

    Firmadan aranıp müşteri memnuniyeti adına para iadesi yapılacağı belirtildi ve ödemeyi birkaç gün içerisinde gerçekleştirdiler. Desteğiniz için teşekkürler.

  • İzlenzi.com Temsilcisi14 Ekim 2016

    izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen sms metni içerisindeki şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir. izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön