Aysun B. Teşekkür Mesajı

Ödeme tarafıma yapıldı. Teşekkür ederim.

İzlenzi.com Haksız Ücret Alıyor!

Aysun B. |

13.08.2015 tarihinde Türkçe alt yazılı film izlemek istedim. Bu site karşıma çıktı ve telefon numaramı bir kereye mahsus istediklerini ve şifre göndereceklerini belirtmişler. Bende numaramı kaydettim. Ancak telefonuma gelen SMS ile gördüm ki bu ücretli bir uygulama imiş. Hemen mesaj ile iptalini istedim. Sonra benden almadığım hizmetin karşılığı olarak 49 TL aldıklarını gördüm.
Bu arada ödemenin iadesi yapılmaması durumunda kendilerine suç duyurusunda bulunacağım ve o zaman kendileri ile mahkemede görüşürüz diyorum.

Etiketler :

Ücret / Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  15:02

  izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen sms metni içerisindeki fiyat bilgisi ve şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir.

  izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya destek@digi724.com adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

 • Aysun B.
  07 Aralık
  11:58

  Ödeme tarafıma yapıldı. Teşekkür ederim.