İzlenzi.com Haksız Alınan 49 TL Ücret.

Gülçin D. |

14.08.2015 tarihinde internet üzerinden film izlemek için girdiğim sitede ' Digi724izlezi.com ' onay mesajı talebi ile ekran uyarısı verdi. Gelen mesajı girdiğiniz zaman '49 TL'size operatörünüz yansıtılmıştır ' mesajı gelmiştir. Gelen mesaj bilgilendirme metni varken size borç olarak yansıtma işlemi yapılmıştır.

İptal işlemi için gerekli mesajı 1 dk sonra gönderdim. İptal gerçekleşmiştir cevabı geldi. Ancak bu ay alınacak olan 49 TL'nin iptalinden bahsetmiyordu. Call Center ile yapılan görüşmede yasal prosedüre göre yapıldı siz kullanma olmasa da bu ücreti ödeyeceksiniz denildi. Çok çirkin bir tarz ve parayı alma gayesi olan bir işlem şikayetçiyim. Paramı iade istiyorum.

Etiketler :

Ücret / Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 07 Aralık
    15:07

    izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen sms metni içerisindeki fiyat bilgisi ve şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir.

    izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya destek@digi724.com adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.