İzlenzi.com Eksik Bilgilendirmeyle Ücret Alımı Yaptı...

Çiçek G. |

Dizi izlemek için internette bir siteye giriş yaptım; kayıtlı kullanıcılara özgü reklamsız bir hizmet verildiğini düşünerek telefon numaramı ve SMS'le gelen kodu siteye girdiğimde GSM operatörüm aracılığıyla 56 TL bir ödeme yaptığım bilgisini aldım. Hemen Turkcell'i aradım; İzlenzi.com müşteri hizmetlerinden iptali gerçekleştirmemi söylediler. Bugün pazar; ulaşamadım ancak Turkcell'in 7979 hattına mesaj gönderdim ve İzlenzi.com'dan gelen kodu da yazarak iptali gerçekleştirdim. Şirketin müşteri iletişim e-mail adresine de iptal talebimi ilettim. Yarın sabah 09:30 itibarıyla da şirketi arayacağım. Ancak tamamen internet kullanıcısının bilgilendirilmesi koşulunu saklamak isteyen bu siteden 56 TL ödememi geri almak için yardımınızı rica ediyorum. Gerekirse Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ihbar merkezi, BİMER dahil her kanuni yolu kullanacağım.

Etiketler :

Habersiz Üyelik ve Yenileme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiçek G.
  18 Ekim
  15:33

  Sikayetvar.com'a çok teşekkür ederim. Dun akşam itibarı ile GSM hattıma 56 TL ücret iadesi yapıldı. İzlenzi.com yetkilileri, Sikayetvar.com girişiminin hemen ardından çok kısa sure içerisinde gerekeni yaptılar. Tekrar teşekkür ederim, kolaylıklar dilerim.

 • 17 Ekim
  12:14

  izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir.

  izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya destek@digi724.com adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.