İzlenzi.com 50 TL Para Çektiler!

Kaan Y. |

İnternetten dizi izlemek için bilgisayarını açtım. İzlenzi.com diye bir sitede reklam gördüm. Cep numaramı yazmamı istedi ben de yazdım gelen şifreyi girdiğim anda 50 TL para çekilme mesajı aldım. Nasıl olur da herhangi uyarı olmadan operatörünün para kesilir? Paranın iadesini istiyorum. Servisin ücretli olduğu konusunda uyarı ve ödeme onayı yok.

Etiketler :

Ücret İade Habersiz Üyelik ve Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan Y.
  29 Aralık
  11:39

  İnternetten dizi izlemek için bilgisayarını açtım. İzlenzi.com diye bir sitede reklam gördüm. Cep numaramı yazmamı istedi ben de yazdım gelen şifreyi girdiğim anda 50 TL para çekilme mesajı aldım. Nasıl olur da herhangi uyarı olmadan operatörünün para kesilir? Paranın iadesini istiyorum. Servisin ücretli olduğu konusunda uyarı ve ödeme onayı yok. İnternet dolandırıcılığı yapıyorlar

 • 28 Aralık
  18:02

  izlenzi.com video sinema servisine üyelik başlatabilmek için kullanıcının internet sitesinde cep telefonu numarasını girmesi ve kendisine gönderilen sms metni içerisindeki fiyat bilgisi ve şifre ile tekrar giriş yaparak işlemi onaylaması gereklidir. Sadece bu şekilde üyelik işlemi başlatılabilmektedir.

  izlenzi.com video sinema servisi ile ilgili tüm şikayet ve talepleriniz için 0212 999 69 09 nolu telefonu arayabilir veya destek@digi724.com adresine eposta gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde şikayetinizin çözüleceğinden emin olabilirsiniz.