03 Ekim
#12715677

Kredi Kartımdan Iyzico Adıyla Bilgim Dışında İşlem

01.10.2019 tarihinde ıyzıco-godaddy.com iş yeri adı ile kredi kartımdan bilgim dışında 573,22 TL tutarında işlem yapılmıştır. Iyzico kanalı ile yapılan bu harcama kesinlikle bana ait değildir. Firmanızda 3D security şifresi kullanılmadığı için bu tutar kartımdan çekildi. Firmanızda güvenlik açıkları var. Konu ile ilgili harcamanın yapıldığı bankadan harcama itiraz formu da dolduracağım. Eğer kartımdan çekilen tutar geri ödenmezse bütün hukuki haklarımı arayarak firmanızı dava edeceğim.

Hilal Hilal 2.714 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hilal'ın Teşekkür Mesajı04 Ekim

    573,22 TL tutarındaki bilgim dışında yapılan işlem tutarı kartıma Iyzico firması tarafından iade edilmiştir. İşlemin şüpheli işlem olması sebebiyle zaten tutar çekildikten sonra iade edildiğini belirtttiler. Mağduriyetimi giderdikleri için ıyzıko firmasına çok teşekkür ederim. Gösterdikleri ilgi beni çok memnun etti. Müşteri taleplerini en iyi şekilde yönettikleri için de çok teşekkür ederim. Gerçekten çok müşteri odaklı çalışan bir firma.

  • Iyzico Temsilcisi03 Ekim

    Merhaba Hilal Hanım iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları