29 Haziran
#12190742

Iyzico Hesabımdan Para Çekmiş

Ziraat kartı hesabımdan Haziran'ın 8'inde 34.80 TL para çekilmiş ve benim bundan haberim yok. Paramın iade edilmesini istiyorum. Bu parayı nasıl çekebiliyorsunuz insanların izni olmadan? Acilen paramı iade edin. Kredi kartımı bugün incelerken gördüm. Anlam veremedim.

Sezai Sezai 1.920 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sezai'nin Teşekkür Mesajı29 Haziran

    Şikayetten 10 dakika sonra aradılar. Gerçekten yapmış olduğum bir alışveriş ama ekstre de lyzico ismini görünce şaşırdım. Kitapsec de buranın altyapısını kullanıyormuş. Kenara bir yere Kitapsec falan yazsa şikayet etmezdim herhalde. Sağ olsun aslı hanım aradı da ödemeyi hatırlattı. Boşuna günahınızı aldık hakkınızı helal edin.

  • Iyzico Temsilcisi29 Haziran

    Merhaba Sezai Bey, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları