Iyzico'da Para İadesi Yok!

Danyal Danyal5 gün önce

Ödeme ve kullanım kolaylığı sunduğunu düşündüğüm Iyzico bakiyeme yükleme yapmak istedim bir problem olmadı fakat yüklediğim parayı çekip banka hesabıma aktarmak istediğimde Banka ismiyle kullanıcı isminin aynı olması gerektiğini e posta yoluyla bildirdiler ve uyuşmazlık durumunda hesabıma geri iade yansıtılacağı söylendi Hesabıma hiçbir yansıma olmadı ayrıca müşteri temsilcisiyle görüşme yaptığımda ise bankamla görüşmem gerektiği söylendi. Bir uyuşmazlık söz konusuysa aktarılmayan paranın neyini bankayla görüşeceğim acaba? Kolaylık ve güvenlik için seçtiğimiz mecradan böyle günlerce sorun yaşamak hiç hoş değildi gerçekten.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Danyal 3 gün önce

Her an müsait olamıyoruz fakat bu sizin tarafınızdan bir bahane olmamalı güvenli alışveriş güvenli koruma diye slogan atıp sonrasında isim uyuşmazlığından dolayı hesaba atamadığım parayı tekrar bakiyeme yansıtmak için 5 gündür mağdur bir şekilde bekletmek nasıl bir zihniyet sitenizde 1 gün içinee iade edilir yazıyor ve insanları aptal yerine koyuyorsunuz. Eğer gün sonunda mağduriyetim devam ederse hukuki sürecimi hakkımı geri aramaktan geri adım atmam ve bu benim için o kadar zor değil iyi günler.

Iyzico Logo Iyzico 4 gün önce

Merhaba Burak Bey, İşleminizle ilgili bilgi vermek amacıyla irtibat numaranızdan sizi aradık ancak ulaşamadık. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, iyzico

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler