11 Ocak
#13431937

Iyzico'da Haberim Olmadan Banka Kartımdan Para Çekildi!

Bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadan, 11/01/2020 tarihinde, saat 20:47'de banka hesabımdan 130,31 TL çekildi. Dekontta sadece "Iyzico İstanbul tr" yazıyor. Dolayısıyla hangi siteden işlem yapıldığını göremiyorum. Konu hakkında bilgilendirilmek istiyorum.

Selcen Selcen 2.230 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selcen'in Teşekkür Mesajı13 Ocak

    Iyzico'dan kısa sürede geri dönüş aldım. Oldukça kibar bir çalışan, konu hakkında beni bilgilendirdi ve sorunumu çözdük. Hızlı dönüşünüz ve kibar tavrınız için teşekkür ediyorum.

  • Iyzico Temsilcisi13 Ocak

    Merhaba Selcen Hanım, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler