27 Haziran
#12177365

Iyzico Abartılı Uzun İade Süreci

03.06.2019 tarihinde vermiş olduğum siparişi daha depolarına getirtemedikleri için iptal ettim ama (Ref no... : 434017780) Hem ürünümü tedarik edemeyen Nano Katalog hem de iade sürecini uzatan Nano Katalog. Parayı alan şirket Iyzico, bildiğim kadarıyla müşteri memnuniyetini dikkate alan bir şirket. Lütfen Iyzico yetkilileri bu duruma el atsınlar ve gerçekten müşteri memnuniyetine dikkat eden şirket mi değil midir görmüş olalım. Bu şikayet sürecini sürekli güncelleyip takipçisi olacağım. Para çekerken hemen çekip iade sürecini uzatmak gibi bir mantık olamaz.

Said Said 1.516 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Said'in Teşekkür Mesajı27 Haziran

    Bu yorumumu okuyan arkadaşlara ithafen şunları söylemek istiyorum; Bu şirket gerçekten harika dostum. Dediğim gibi gerçekten müşteri dostu bir şirket olduklarını tekrardan kanıtladılar ve sorunumu hemen çözdüler. Özellikle Yasemin Hanım'a teşekkür ederim.

  • Iyzico Temsilcisi27 Haziran

    Merhaba Said Bey, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, iyzico

Ziyaretçi Yorumları