08 Ekim
#12745922

Iyzico Zaman Kaybı!

Otomatvari konuşmalar ve alışveriş yapılan siteyi korumaktan başka işe yaramayan firma. Ne kolay iade talebinde bulunabildim ne de siparişimin akıbeti hakkında bilgi alabildim.


Yalnızca alışveriş yaptığım sitenin e mailini verdiler. Bulmakta zorlandığım düşüncesine kapıldılar galiba. Firmanın kargo bilgisine ulaşılamadı yazısını gösterdiğimde ise küçük bir aksaklık olmuştur! Diyerek geçiştirdiler. 10 gün oldu ve Iyzico sayesinde siparişimi daha huzurlu bir şekilde bekliyorum.

Mali Mali 1.573 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mali'nin Teşekkür Mesajı10 Ekim

    15 dakika içinde geri dönerek yarımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

  • Iyzico Temsilcisi10 Ekim

    Mehmet Bey Merhaba, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları