11 Kasım
#12941469

Iyzico Ve Nanokatalog Geri Ödeme Yapmadı

Yaklaşık 1 buçuk ay önce satın aldığım ürünü göndermedikleri için iade talebi istedim ve Ekim 16 da iade onaylandı fakat yaklaşık 26 gündür ödeme namına hiçbir şey yapılmadı, ödeme sözde güvenli ödeme kanalı olan Iyzico üzerinden yapıldığından orayı 2 kez aradım ve adamların bana dediği bankanız üzerinden harcama itiraz formu ile paranızı geri alabilirsiniz, bende adamlara benim mağduriyetimden ziyade insanlar fazlasıyla paralarını kaptırıyorlar bu durumda ödeme kanalını durdurmanız gerek diye ikazda bulunmama rağmen adamlar Nano Katalog'un eleman eksiğinden kaynaklı bu durum olduğunu ve geri ödemelerin yapılacağını belirtti. Bugün CİMER üzerinden BDDK ve gerekli mercilere dilekçe yazarak Iyzico ve Nanokatalog'un lisanlarını iptali için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Kamil Kamil 12.619 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Iyzico Temsilcisi11 Kasım

    Merhaba Kamil Bey, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

  • Kamil'in Teşekkür Mesajı11 Kasım

    Telefon ile konuşmamıza istinaden nanokatalog ile çalışma lisansının iptali beni fazlası ile sevindirmiştir, insanların mağduriyeti sadece bireylere değil toplumada zarar vermektedir. Bu nedenle Iyzico ya bu duyarlı tutumundan dolayı teşekkür ederim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler