03 Aralık 2018
#11243779

Iyzico ve  İyzilink ile Para Transferi Sorunu!

Wtakip.com" isimli bir siteden WhatsApp takip amaçlı olarak 99 TL karşılığında kredi kartımla 1 yıllık üyelik bedeli ödedim. Bu ödeme "İyzilink" adında bir aracı ödeme şirketiyle gerçekleşti. Kesinlikle memnun kalmadım.


Amacına tam anlamıyla ulaşamayan bir uygulama. Kendilerinin de taahhüt ettikleri üzere, memnuniyetsizlik durumunda 3 iş günü içerisinde ilgili bedel (99 TL) kredi kartına iade edilmelidir. Fakat kendilerini mail ile bilgilendirdiğim halde hiç cevap alamıyorum.


Bu uygulama için bugün ödemiş olduğum 99 TL bedeli "Wtakip.com" sitesinden yasal süresinde geri alabilmem için tüm yetkililere sesleniyorum.


"Wtakip.com" ve "İyzilink" yetkililerini göreve davet ediyorum. Mağduriyetin giderilmesini istiyorum.


Taahhüt edilen 3 (üç) iş günü içerisinde ödediğim bedelin iadesi için yardımlarınızı bekliyorum.

Mehmet Mehmet 1.715 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı07 Aralık 2018

    Iyzico firmasından Seda Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Konu ile birebir ilgilendi ve paramı iade etmelerini sağladı. Sonuç Iyzico = Her zaman güvenilir.

  • Iyzico Temsilcisi06 Aralık 2018

    Merhabalar, iyzico, e-ticaret sitelerine ödeme altyapısı hizmeti sunan, BDDK lisansına sahip bir ödeme kuruluşudur. Ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin iyzico ödeme altyapısını kullanması, kart ekstrenizde iyzico’yu görmenize neden olmaktadır. İşleminizle ilgili tarafınıza ulaşarak detaylı bilgiyi paylaştık. Sorularınız olması durumunda bize [email protected] 'dan ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla,

  • Mehmet04 Aralık 2018

    "Iyzico" gibi profesyonel bir şirket nasıl olur da "wtakip.com" gibi müşterisinin hiçbir mailine cevap vermeyen, mağduriyeti gidermeyen, taahhüdünü yerine getirmeyen ve adeta dolandırıcı paravan bir yapı gibi davranan bir şirketle çalışır.? Sadece bir açıklama bekliyorum... 99 TL paramın iadesi için sizden gerekeni yapmanızı rica ediyorum...

Ziyaretçi Yorumları