03 Ağustos
#12379168

Iyzico Paramı İade Etmiyor!

29.07.2019 tarihinde 2 domain kayıt ettirdim 10-15 dakika sonra 1 domain daha kaydettirdim (jenerik bir domain) ücretini kredi kartımdan kestiler otomatik olarak anasayfaya yönlendirdi (normalde domain yönetimi kısmına yönlendirirdi) neyse dedim sipariş ve ödemeler kısmına girdim başarılı tamamlanmış 69,14₺ yazdığı görülüyordu domainlerimede birazdan yansır dedim bu sırada whois yaptırdım boş gözüküyordu. 15-20 dakika sonra tekrardan Who. İş yaptırdığımda ise domain her ne hikmetse başka firmaya kayıt edilmiş gözüküyordu. E ben parasını verdim? Tamamlanan siparişlerde bile yer alıyordu, sabah kalktım tamamlanan siparişlerde kaldırmışlar ve domain kısmına da yansımamış kontak bilgileriniz eksik diyorlar bir de utanmadan. Kontak bilgilerim eksik olsa diğer ikisi nasıl kayıt edildi?


Neyse hepsini geçtim bunlarla uğraşmayayım dedim Allah'a havale ettim. Kartıma geri yatırın dedim onda da dalga geçip duruyorlar. Bankayı arayın iade var mı diye sorun diyorlar soruyoruz iade yok sonra diyorlar iade işlemi değil. Bu iptal işlemi tamam diyorum geçmedi diyorum biz bakamıyoruz İyzico mu ne o bakıyor diyor bakın gerçekten insanı saf yerine koyuyorlar.


Biz iadenizi yaptık İyzico arayın diyorlar sonra İyzico'yu arıyoruz bize İşimteşçil böyle bir talep vermedi bankayı arayın diyorlar banka bize gelen hiçbir şey yok diyor dekontlar falan her şey mevcut bildiğin paranında domainin de üstünde yattılar.

Mazlum Mazlum 6.035 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mazlum09 Ağustos

  Bugün 9 ağustos 29 temmuzdan beri iade yapılmamış durumda

 • Mazlum06 Ağustos

  İade yapılmamış durumda.

 • Mazlum05 Ağustos

  Telefonda aradınız geri dönüş sağlanacak olarak ilettiniz problem çözülmedi ki? Ve halen hesabıma paramı geri yatırmadınız

 • Iyzico Temsilcisi05 Ağustos

  Mazlum Bey merhaba, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

 • Mazlum04 Ağustos

  1 hafta oldu hala geri ödemediler.

Ziyaretçi Yorumları