31 Ekim
#12878202

Iyzico Paramı Çekti Ama Ortada Ürün Siparişi Yok

Online bir alışveriş siteden yaptığım alışveriş ile, henüz sipariş tamamlanmadığı halde para çekimi oldu. Nasıl oluyor bu anlamıyorum şu an ortada bir şey yok giden benim param oldu. Buna bir çözüm bekliyorum paramı geri istiyorum. Şok oldum gerçekten çok garip.

İrem İrem 7.278 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İrem'in Teşekkür Mesajı31 Ekim

    Teşekkür ederim, alışveriş yaptığım site tarafınca durum halloldu. Gerek hızlı mail dönütünüz, gerek müşteri temsilciliğiniz olsun bu süreçteki ilgi alakanız için teşekkürler :)

  • Iyzico Temsilcisi31 Ekim

    İrem Hanım merhaba, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları