18 Ekim
#12808238

Iyzico Param Hesabıma Geçmedi!

16.10.2019 tarihinde Sahibinden.com ana kart siparişi verdim karşı taraf iptal etti ve bana mail geldi Iyzico tarafından paranız iade edildi fakat bankayla görüştüğümde bize herhangi bir para yatırılma olmamış diye bilgi aldık Sahibinden.com firmasından yaptığım alışveriş iadesi 17/10/2019 11:01 yatırıldığı halde benim hesabıma geçmedi.


Bana dekont gönderdiler yatırdık diye ama hesaba para girişi yok bankayı aradım onların da bilgisi yok bu konunun çözülmesini bekliyorum.

Serkan Serkan 10.367 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Iyzico Temsilcisi18 Ekim

    Serkan Bey merhaba, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları