Iyzico Para Aktarımı Durdurulsun!

Ayşegül Ayşegül4 gün önce

Iyzico altyapısı kullanan Toptan Market adlı satıcıdan Akakçe sitesinden 158 TL bebek bezi ve tuvalet kağıdı alışverişi yaptım ve bir paket Orkid kadın pedi geldi. Herkese aynı şeyi yapmışlar. Ürünler hala gelmedi. 

Satıcının bütün iletişim numaraları kapalı güvenilir diye tabir edilen üyeleri tarafından yanıltıldıysak bunun bedelini kim ödeyecek! En azından Iyzico'dan para aktarımı olmadıysa bir şekilde para aktarımı durdurulsun ki biz mağdur olmayalım!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Ayşegül 4 gün önce

Hemen iletisim sağlandı ve her şeyden haberleri olduğunu paraların havuzda öldüğü söylendi. Bankaya itirazda bulundum inşallah yakin zaman bu olay çözülür.

Iyzico Logo Iyzico 4 gün önce

Ayşegül Hanım merhaba, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler