16 Ekim
#12793741

Iyzico Matikotomat.com Hesabımdan Para Çekmiş!

Iyzico Matikotomat.com benim hesaptan da para çekmiş. Sorunun derhal çözülmesini istiyorum. Böyle bir açığın nasıl olduğuna inanamıyorum.

Agit Agit 8.060 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Agit17 Ekim

    Teşekkürler Iyzico

  • Agit'in Teşekkür Mesajı17 Ekim

    Iyzico firmasınn ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim müşteri temsilcisi aslı hanım ında konuyla alakalı detaylı açıklamasından dolayı ayrı teşekkür ederim iyi günler dilerim.

  • Iyzico Temsilcisi17 Ekim

    Merhaba Agit Bey, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları