03 Mart 2015
#3078838

İyzico Kredi Kartımdan Şüpheli Çekilen Para!

Axess kredi kartımla 23.02.2015 tarihinde TTNET fatura ödeme merkezine girerek 136.16 krş. ödemem yaptım. Kart ekstreme yansıyan "İstanbul Tur" adı altında 136,16 krş ödememi iki defa kredi kartımdan tahsil etmiş ve TTNET faturamı da ödememiştir.
Kredi kartımdan tahsil edilen ödemelerin tarafınızca incelenip bana bilgi verilmesini rica ediyorum.


Ayrıca TTNET aboneliğimi de iptal ettireceğim. Güvensiz bir internet sitesi ve ödeme noktası belirlediği için ayrıca şikayet edeceğim.

Bülent Bülent 28.146 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Bülent14 Mart 2015

  [email protected] vermiş olduğunuz mail adresine şikayetimi ve banka ekstremi gönderdim. Bu olay haftaya sonuçlanmazsa bu aracı kurumu mahkemeye vermek zorunda kalacağım.

 • Iyzico Temsilcisi12 Mart 2015

  Merhaba, İşleminizi inceleyerek size yardımcı olmak memnuniyet duyacağız. Bu süreci hızlandırabilmemiz için, yaşadığınız sorunun detaylarını [email protected] e-posta adresimize iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, iyzico

 • Bülent12 Mart 2015

  Şikayet sitesinde iyziko kelimesini işleme almadığı için İstanbul tur olarak yazdım. Tam olarak kredi kartı ekstreme yansıyan "iyziko İstanbul Tur" adı altında gözükmektedir. 18 gün geçmesine rağmen TTNET faturam ödenmemiş ve internet pakaetim ödemeden kaynaklı kapanmıştır.

 • Iyzico Temsilcisi03 Mart 2015

  Merhaba, iyzico, 10000 aşkın üyesi bulunan ve anlaşmalı E-ticaret sitelerine ödeme altyapısı hizmeti sunan bir kuruluştur. Ödemenin gerçekleştiği E-ticaret sitesinin iyzico ödeme altyapısını kullanması, kart ekstrelerinde iyzico’nun gözükmesine neden olmaktadır. Ancak kart ekstrenizde ödemenizin “İstanbul Tur” olarak gözüktüğünü belirtmektesiniz. Bu doğrultuda şikayetinize konu olan firmayla ilgili bir karışıklık yaşamış olabileceğinizi düşünüyoruz. Yaşadığınız sorun, iyzico ödeme altyapısını kullanan bir üye işyerimizle ilgiliyse size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Bu konuyla ilgili [email protected] e-posta adresi üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, iyzico

Ziyaretçi Yorumları