10 Ocak
#13421088

Iyzico Kredi Kartımdan Habersiz Çekim Yapmış

09.01.2020 tarihinde akşam sularında hesabımdan 94,22 TL para çekilmiştir. Açıklama kısmında sadece Iyzico İstanbul yazıyor. Bu ödemeyi nerede nasıl gerçekleştirdiği belli değil. Üstüne benim haberim olmadan yapılıyor. Ayrıca kredi kartım internete kapalı bir karttır. Nasıl işlem gerçekleştiriyorsunuz? İade yapılsa bile sizi Tüketici Mahkemesi'ne dava edeceğim.

Mustafa Mustafa 2.897 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı10 Ocak

    Yapılan görüşme dahilin de Godaddy tarafından Iyzico üzerinden işlem yapılmış. Biraz karmaşık 3D kullanılmamış ayrıca bu kartın bilgisi kayıtlı değildi o şirkette nasıl işlem yapıldı bilinmiyor. Iyzico'ya bilgileri aktardığı için teşekkür ederim. Godaddy'de geri iade talebini gerçekleştirmek üzere işlem yaptı.

  • Iyzico Temsilcisi10 Ocak

    Merhaba Mustafa Bey, iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler