01 Ekim
#12707084

Iyzico Kredi Kartımdan Çekilen Para

Iyzico-Godaddy firması, bugün, ilgili firmadan hiçbir harcama yapmama rağmen kredi kartımdan 424,52 TL çekmiş. Yani kredi kartı bilgilerimi olmayan harcama için kullanmış. Bunun üzerine banka ile iletişime geçip ilgili kartımı iptal ettirdim ve banka prosedürü olan harcama itiraz dilekçesini de yarın doldurup bankanın ilgili departmanına göndereceğim. İlgili ödemenin harcama dilekçesinin sonuçlanmasından önce tarafıma iade edilmemesi halinde bunu dayanak göstererek ilgili firmalar hakkında hukuki süreci de başlatacağım.

Eren Eren 3.032 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Eren'in Teşekkür Mesajı07 Ekim

  İlgili konuda bilgilendirme yaptıkları ve sonrasındaki iade sürecinde yardımcı oldukları için teşekkür ederim.

 • Eren03 Ekim

  Bir şey daha eklemek isterim. "Iyzico olarak bilgim haricinde herhangi bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır" ifadesi doğru değil. Zira bu harcama hiçbir bilgi verilmeden, herhangi bir onay sürecinden geçmeden yapılmıştır. Bu harcamayı, kredi kartı ekstremi kontrol ederken şans eseri gördüm. Ekstre kontrolü yapmayan, kredi kartı ödemesini otomatik yapan bir müşterinin böyle bir harcamadan haberdar olması mümkün olamazdı zira ne bilgilendirme yapıldı ne de onay alındı.

 • Eren02 Ekim

  Iyzico firması ilgili konuda bilgilendirme yaptı. İlgileri için teşekkür ederim

 • Iyzico Temsilcisi02 Ekim

  Merhaba Eren Bey iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları