04 Ekim
#12723585

Iyzico Kredi Kart Para İadesi!

03.10.2019 tarihinde kredi kartımdan haberim olmadan para çekilmiştir. 650 TL para çekilmiştir. Bu paranın tekrar iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde gerekli ilgi kurum ve kuruluşlara şikayetlerimi bildirmek zorundayım. Gerekli karakol ve mahkemelere başvurulacaktır. Mümkünse tekrar paramın iadesini istiyorum.

Ali Ali 2.519 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı10 Ekim

    Ben gerçekten sizlerden özür diliyorum bir an size başka bir gözle bakmıştım ama para iadesi gerçekleşti size tessekkur ediyorum. Bol çalışmalar.

  • Iyzico Temsilcisi04 Ekim

    Merhaba Ali Bey iyzico olarak 29.000’den fazla müşterimizin ödemelerini güvenle alabilmesi için altyapı hizmeti sunan bir finans teknolojileri şirketiyiz. Sahip olduğumuz BDDK lisansı ve dünyanın en yüksek standartlara sahip veri güvenliği sertifikası olan PCI-DSS 1. Seviye sertifikamızla, internet alışverişlerini daha güvenli bir hale getirmek ve tüm ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstrenizde “iyzico” ibaresini görme sebebiniz, ödemenin gerçekleştiği e-ticaret sitesinin ödeme altyapısı olarak bizi tercih etmesidir. iyzico olarak sizin bilginiz haricinde bir harcama yapma ihtimalimiz kesinlikle bulunmamaktadır. İşleminizle ilgili telefon görüşmemizde tüm detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki dönemde sorularınız olması halinde, biz yine burada olacağız. [email protected] mail adresi üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla iyzico

Ziyaretçi Yorumları